Hotel

***UWAGA !!! z uwagi na dużą ilość imprez / targów odbywających się w czerwcu w Katowicach zgłoszenie noclegów do hotelu Silesian będzie przyjmowane najpóźniej do 20.05.2019r.***

Wszystkie rezerwacje mają status płatności gotówką.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby dokonać płatności przelewowej to proszę o mailowy kontakt z Panią Iloną Latos, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


ORGANIZATOR ZAPEWNIA TRANSPORT Z HOTELU "SILESIAN" NA MIEJSCE KONFERENCJI ZARÓWNO PIERWSZEGO, JAK I DRUGIEGO DNIA (ODJAZD OK. 1 GODZINY PRZED ROZPOCZĘCIEM KONFERENCJI)

Przedstawiamy ofertę Hotelu Silesian Quality ***, w którym uczestnicy Konferencji mogą wykupić noclegi w promocyjnych cenach:

- Pokój dwuosobowy ze śniadaniem: 105,00 zł za osobę

- Pokój jednoosobowy ze śniadaniem 170,00 zł za osobę, szczegóły poniżej:

Miejsca noclegowe w hotelu: „Quality Silesian*** & Economy Silesian**”, ul. Szybowcowa 1A, 40-502 Katowice, al. Górnośląska 40 - Wjazd przez stację paliw BP tel.: +48 32 606 88 00; fax: +48 32 606 88 01; www.silesianhotel.pl; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..” Rezerwacji należy dokonać wypełniając niniejszy formularz lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Aby otrzymać nocleg we wskazanej cenie należy powołać się na hasło „Konferencja Zieleń Miejska Katowice”. Opłatę za nocleg uczestnik wpłaca osobiście na konto hotelu (przelew bankowy) lub po uzgodnieniu w dniu przybycia do hotelu (formy płatności: gotówka lub karta płatnicza). Istnieje możliwość zarezerwowania noclegów w terminach 05-06-07 czerwca 2019 r.

Poniżej mapka z dojazdem do Hotelu Quality Silesian*** & Economy Silesian**:

Silesian_dojazd