Hotel

***UWAGA !!! z uwagi na dużą ilość imprez / targów odbywających się w czerwcu w Katowicach zgłoszenie do hotelu Silesian będzie przyjmowane najpóźniej do 20.05.2019r.***


ORGANIZATOR ZAPEWNIA TRANSPORT Z HOTELU "SILESIAN" NA MIEJSCE KONFERENCJI ZARÓWNO PIERWSZEGO, JAK I DRUGIEGO DNIA (ODJAZD OK. 1 GODZINY PRZED ROZPOCZĘCIEM KONFERENCJI)

Przedstawiamy ofertę Hotelu Silesian Quality ***, w którym uczestnicy Konferencji mogą wykupić noclegi w promocyjnych cenach:

- Pokój dwuosobowy ze śniadaniem: 105,00 zł za osobę

- Pokój jednoosobowy ze śniadaniem 170,00 zł za osobę, szczegóły poniżej:

Miejsca noclegowe w hotelu: „Quality Silesian*** & Economy Silesian**”, ul. Szybowcowa 1A, 40-502 Katowice, al. Górnośląska 40 - Wjazd przez stację paliw BP tel.: +48 32 606 88 00; fax: +48 32 606 88 01; www.silesianhotel.pl; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .” Rezerwacji należy dokonać wypełniając niniejszy formularz lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Aby otrzymać nocleg we wskazanej cenie należy powołać się na hasło „Konferencja Zieleń Miejska Katowice”. Opłatę za nocleg uczestnik wpłaca osobiście na konto hotelu (przelew bankowy) lub po uzgodnieniu w dniu przybycia do hotelu (formy płatności: gotówka lub karta płatnicza). Istnieje możliwość zarezerwowania noclegów w terminach 05-06-07 czerwca 2019 r.

Poniżej mapka z dojazdem do Hotelu Quality Silesian*** & Economy Silesian**:

Silesian_dojazd